İZMİR METAL HURDA HAKKIMIZDA

  HURDALARINIZI YERİNİZDE VE DEĞERİNDE NAKİT OLARAK ALIYORUZ...

İzmir'de En İyi Güncel Hurda Fiyatlarını Burada Bulabilirsiniz
0 536 605 86 60 Bizlere Ulaşabilirsiniz

İzmir Metal Hurda Hakkımızda

HURDALARINIZI LİSANSLI OLARAK ÇALIŞAN FİRMAMIZDA DEĞERLENDİRMELİSİNİZ...


İzmir Metal Hurda; Hurda sektöründe çok uzun yıllara dayanan tecrübeye sahiptir. İzmir de bir çok firmanın yıllık bazda çıkan hurdasının toplama ve alış işlemlerini anlaşmalı olarak gerçekleştirmektedir. Toplanan hurdaların en iyi şekilde ayrıştırılıp , işlenmesini sağlamakta ve geri dönüşüme kazandırmaktadır...

İzmir Metal Hurda; hurda demir, sarı, bakır, çinko, bronz, kurşun, kalay, nikel, naylon, plastik, kağıt, ahşap palet, varil, paslanmaz, alüminyum, İnşaat malzemeleri, bina yıkımı ve buradan çıkan hurdaların ticaretini yapmak üzere kurulmuş olup tüm metal çeşitlerine hitap etmektedir.

İzmir Metal Hurda; bir çok firmanın üretimleri sırasında çıkan hurdalarının anlaşmalı olarak alımını kendi araçları ile yapmaktadır , ve kendi tesislerinde deneyimli çalışanları ile ayrıştırarak geri dönüşüme kazandırmaktadır.

İZMİR METAL HURDA, olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

TEKLİF İSTİYORUM

  • izmirmetalhurda.com
  • İzmir'de en iyi hurda teklifini biz veriyoruz.
    İzmir Metal Hurda , hurdalarınızı yerinde görüp en iyi şekilde değerlendirir.

İZMİR METAL HURDA

ZİYARETÇİ SAYISI